Monthly Archives: May 2010

відбулася «Ярмарка Слобожанських талантів»

в актовій залі училища відбулася «Ярмарка Слобожанських талантів», глядачи ще і ще раз переконалися – які талановиті студенти навчаються в Харківському училищі культури. Поздоровляємо всіх учасників ярмарку

Posted in Новини | Коментування вимкнуто

Поздоровляємо Дипломантів ХІУ Всеукраїнського фестивалю хореографії «Арабески»

Поздоровляємо Дипломантів ХІУ Всеукраїнського фестивалю хореографії «Арабески» м.Нікополь ансамбль народного танцю «Закаблуки». Бажаємо подольших творчих успіхів.

Posted in Повідомлення адміністрації | Коментування вимкнуто

26.04.2010 року відбувся розподіл випускників училища на роботу.

Подробиці: Всі 100% випускників училища 2010 року отримали направлення на роботу за здобутою спеціальністю. Бажаємо випускникам успіхів в роботі, творчої наснаги на шляху розбудови культури рідної України.

Posted in Новини | Коментування вимкнуто

22.05.2010 року на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбудуться урочистості з приводу 149 річчя з дня перепоховання Т.Г.Шевченка на Чернечій горі.

22.05.2010 року на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбудуться урочистості з приводу 149 річчя з дня перепоховання Т.Г.Шевченка на Чернечій горі. Подробиці: У заходах прийме участь ансамбль народного танцю училища «Закаблуки», народний хор училища.

Posted in Анонси подій | Коментування вимкнуто

Практичні заняття працівників закладів культури Богодухівського району

20.05.2010 р. В 10.00 в актовій залі училища видбудуться практичні заняття працівників закладів культури Богодухівського району.Запрошуються всі бажаючі.

Posted in Анонси подій | Коментування вимкнуто