Monthly Archives: March 2011

Про проведення екологічної конференції

15 квітня 2011 року на базі училища проводиться студентська екологічна конференція з проблем екології за участі викладачів-екологів Харківської області. Успіхів у роботі.

Posted in Новини | Коментування вимкнуто

Про проведення практичних занять з працівниками закладів культури

14 квітня 2011 року о 10.00 на базі училища проводяться практичні заняття з працівниками закладів культури Дергачівського та Шевченківського районів Харківщини. Бажаємо творчої праці.

Posted in Новини | Коментування вимкнуто

Про Святкування Масляної

03.03.2011 о 12.00 в училищі проводиться обрядове свято Масляна. У програмі: театралізація обряду; танці; народні пісні та музика; обряд спалення опудала. Запрошуємо!  

Posted in Анонси подій | Коментування вимкнуто

Про проведення Дня відкритих дверей

26.03.2011р. в 1000 в актовій залі училища проводиться «День відкритих дверей». У програмі: знайомство з училищем; зустріч з керівництвом та викладачами; знайомство з спеціальностями, правилами прийому та інше; концерт (20-25 хвилин). Запрошуємо бажаючих здобути цікаву та … Continue reading

Posted in Анонси подій | Коментування вимкнуто

Про проведення урочистих зборів до дня працівників культури

23.03.2011 року в 14.30 в актовій залі училища урочисті збори з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. У програмі: вручення нагород; святковий концерт. Запрошуються студенти та викладачі училища. З святом дорогі наші колеги, здоров’я та … Continue reading

Posted in Анонси подій | Коментування вимкнуто