Поширені питання

Питання: Чи можливий вступ до училища після 10 класів?

Відповідь:  Так можливий, на основі свідоцтва про базову середню освіту, але Вам необхідно додати копію табелю та довідку щодо навчання у школі після 9 класу .

 

Питання: Чи можливе навчання на бюджетній формі при наявності диплома ВНЗ ІІІ ІV рівня акредитації?

Відповідь: Так можливе. Відповідно до пункту 4 Розділу І Правил прийому до ОКЗ „Харківське училище культури” у 2016 році вступник має право здобувати освітньо-кваліфікований рівень за кошти бюджету, якщо цей рівень він здобуває вперше. Тобто, Ви маєте право здобувати  освітньо-кваліфікований рівень молодшого спеціаліста на бюджетній формі.

 

Питання: Чи можливе навчання на бюджетній формі  при наявності диплома ВНЗ І ІІ рівня акредитації?

Відповідь: Відповідно до пункту 4 Розділу І Правил прийому до ОКЗ „Харківське училище культури” у 2016 році вступник має право здобувати освітньо-кваліфікований рівень за кошти бюджету, якщо цей рівень він здобуває вперше. У Вашому випадку, якщо Ви отримували освіту у ВНЗ І ІІ рівня акредитації за контрактом, то маєте право навчатись на бюджеті, але Вам необхідно надати документ, що підтверджує факт контрактної форми навчання. А якщо Ви навчались на бюджетній формі, то можлива лише контрактна форма навчання.

 

Comments are closed.