Діловодство

Шановний друже!

Вже позаду шкільні роки… Попереду безмежна неосяжна площина нових знань, відкриттів, твого вибору своєї майбутньої професії. Сьогодні ми хочемо познайомити тебе зі спеціальністю «ДІЛОВОДСТВО», з професією СЕКРЕТАР – референт.

Слово «секретар» французського походження, воно має декілька тлумачень. По-перше, це працівник, відповідальний за ведення ділової документації. На сьогодні професійні задачі такого спеціаліста значно масштабніші. На сучасному ринку праці вакансія «секретар» загальна назва позицій, які пов’язані з адміністративною роботою в офісі.

Існуюча думка про те, що секретар це «дівчинка на побігеньках», досить помилкова. Іноді результати роботи на такій посаді не завжди «на поверхні».

Секретар сьогодні – це не тільки зв’язуюча ланка між керівником, співробітниками та діловими партне-рами підприємства чи організації. Це, насамперед кваліфікований спеціаліст, від його професійного рівня залежить престиж фірми в цілому. Високо-кваліфікований секретар може навіть «відкоригувати» рішення керівника стосовно, наприклад, внутрішньої політики фірми.

Щоденно секретарю належить вирішувати багату чисельність питань з оформлення документів, готувати листи та накази, планувати та організовувати свій робочий час і час свого керівника, розробляти заходи з вирішення конфліктних ситуацій.

Секретар – мобільна професія, яка має попит завжди та повсюдно.

Якщо ви не розглядаєте цю роботу як вимушене чи тимчасове заняття, а ваш вибір зроблено всерйоз и надовго, радимо починати кар’єру з «чистих рук», з «чистого сумління», бо саме це основа нашої професії. А якщо ви маєте такі загальнолюдські риси як: доброзичливість, працелюбство, пунк-туальність, то на ринку праці висока цінність вам гарантована.

Секретар фірми – це, ключова фігура, яка завжди в центрі подій, до якої надходить вся інформація. Ця професія не має вікових обмежень.

Comments are closed.