Естрадне інструментальне мистецтво

Інструментальне мистецтво (відділ естрадних інструментів)

Шановний друже!

Сьогодні ми хочемо познайомити тебе з естрадними інструментами, на яких ти зможеш навчитися грати або вдосконалити свою техніку гри в нашому навчальному закладі.

Досвідчені викладачі приділять тобі максимум уваги і часу. Після отримання диплому ти зможеш керувати ансамблем або оркестром естрадних (духових) інструментів і славити своє рідне селище, місто, район, область.

Бути зіркою, учасником різних музичних шоу, мати сучасні музичні захоплення, стати лауреатом музичних конкурсів, грати в оркестрі з визначними музикантами, навчитись різним прийомам, які утворюють такі стилі, як свінг, диксиленд , ф’южн, фолк, рок, фанк, латина, навчитися самому створювати різні музичні твори, володіти комп’ютерними технологіями редагування звуку, почати розуміти основи звукорежесури – і це ще не весь перелік перспектив, які відкриє тобі естрадний відділ Харківського училища культури.

Сучасні технології і методики, якими володіють викладачі відділу допоможуть тобі опанувати такі естрадні музичні інструменти, як саксофон, тромбон, труба, електро-гітара, ударна установка, синтезатор майже з нуля. По закінченні училища ти зможеш самостійно організовувати естрадні музичні ансамблі, створювати для них репертуар, робити обробки різних тем і мелодій.

Ти відкриєш для себе чаруючий світ музики, а за рахунок надбання корисних навичок будеш удоскона-лювати свої музичні здібності, що допоможе тобі бачити і чути оточуюче тебе середовище яскравим та емоційним. Світ сучасної естрадної музики дуже складний, а в училище є матеріальна база, яка дасть тобі змогу ознайомитися з сучасним музичним обладнанням. Ти зможеш не тільки навчитися грати на обраному тобою інструменті, але й ознайомитися з усіма інструментами естрадного оркестру, такими як:

Саксофон – король джазу,

Труба – яркий сольний інструмент в будь-яких ансамблях,

Тромбон – складний інструмент, все одно, що скрипка,

Ударна установка – ритм – це основа будь-якого стилю,

Електрогітари: бас, соло та ритм – найбільш розповсюд-жений інструмент, яким молодь захоплюється з 60х років ХХ століття,

Синтезатор – інструмент-оркестр, без нього сучасне аранжування неможливе, він відкриває величезні можливості для експерименту. Це школа для надбання безлічі корисних навичок для сучасного музиканта. Училище придбало синтезатор фірми KORG модель PA500. Це професійна аранжувальна станція, опановуючи яку ти ознайомишся з можливостями сучасного звуко-утворювання.

Якщо ти не маєш музичної освіти це не перешкода для вступу до нашого навчального закладу. Музична грамота, теорія музики, гармонія, музична література, сольфеджіо, спецінструмент всі ці навчальні дисципліни ти опануєш протягом навчального процесу.

Comments are closed.