Циклова (предметна) комісія «Соціально-економічних дисциплін»

Циклова (предметна) комісія
«соціально-економічних дисциплін»

 

Скирда Ірина Миколаївна, голова циклової комісії.

Працює в училищі з 19 року. Освіта вища (Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, історичний факультет). Викладач вищої категорії, викладач-методист. Викладає предмети “Історія України”, “Всесвітня історія”, “Основи правознавства”. Учасник низки міжнародних наукових конференцій. Дипломант обласного конкурсу “Вища школа Харківщини -­ кращі імена”. Нагороджена Грамотою Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

 

Левченко Володимир Данилович, директор училища.

Освіта вища (Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, історичний факультет). Викладач вищої категорії, викладач-методист. Викладає предмети “Основи філософії”, “Людина і світ”. Автор декількох навчальних програм та методичних розробок. За активну організаційну, викладацьку, культурологічну та виховну роботу має звання “Заслужений працівник культури”, нагороджений відзнакою “Відмінник освіти України”, відзначений почесними грамотами Голови Харківської обласної державної адміністрації, подякою Голови обласної Ради, Харківського міського Голови, Харківського управління у справах сім’ї та молоді, багатьох інших організацій та районів Харківщини.

 

Доровський Віктор Дмитрович.

Працює в училищі з жовтня 1984 року. Освіта вища. Викладач І категорії. Викладає предмети: “Основи правознавства”, “Захист вітчизни”. В 1951-1978 р. служив у Збройних Силах СРСР, майор запасу. Учасник бойових дій. Має державну нагороду Союзу СРСР медаль “ЗА БОЕВЫЕ ЗАСЛУГИ”. Активно проводить роботу з військово-патріотичного виховання молоді. Нагороджений Почесними грамотами Харківської облдержадміністрації, Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації.

 

Кірєєв Валерій Веніамінович.

Працює в училищі з листопаду 1999 року. Освіта вища. Заступник директора з виховної роботи. Викладач І категорії. Викладає предмети: “Основи економічної теорії”, “Соціологія”. В 1973-1991 р. військовослужбовець Збройних Сил СРСР. В 1991-1999 р. служив в Збройних Силах України, підполковник запасу. Постійно проводить роботу з національно-патріотичного виховання студентів, сприяє ефективній діяльності органів студентського самоврядування училища, бере участь у його роботі. У 2010-2011 р. студентська рада училища отримала звання лауреата міського конкурсу студентських рад в номінації “Кращий орган студентського самоврядування державного ВНЗ I-II рівнів акредитації”. Має подяки і грамоти від директора училища, адміністрації Червонозаводського району м. Харкова.

 
Харківське училище культури - Комісія соціально-економічних дисциплін
 

Зліва направо: Кірєєв В.В., Левченко В.Д., Скирда І.М., Доровський В.Д.

Comments are closed.