Народна хореографія

Шановний друже!

З раннього дитинства ти відвідуєш танцювальний колектив. Тобі знайомі труднощі нелегкої праці хореографа. Але час швидко спливає, вже треба вирішувати, яка професія тобі подобається, якій спеціальнос-ті ти бажаєш віддати все своє життя, не замислюючись. Тож пропонуємо тобі познайомитися зі Спеціальністю «Хореографія».

Підсумком навчання за спеціальністю «ХОРЕОГРАФІЯ» (народна) є отримання диплому молодшого спеціаліста за кваліфікацією: керівник ансамблю народного танцю, артист ансамблю народного танцю, викладач хореографії. Спектр навчальних дисциплін, які вивчають студенти хореографічної спеціальності, включає класичний танець, народно сценічний та український танець, історико – побутовий танець, сучасний та бальний танець, історію хореограф-фічного мистецтва та історію костюма, культурологію, народознавство, культурно дозвіллєву діяльність в колективі, педагогіку і психологію, використання технічних засобів тощо.

У листопаді 1993 року в творчій лабораторії училища було створено ансамбль „Закаблуки”. Свою назву ансамбль отримав завдяки першій постановці танцю „Закаблуки” на музику української пісні „Від Києва до Лубен”.

Для керівника ансамблю, Лауреата премії „Молода людина року” (1995р.) Олени Ковалівської вируюча енергія студентів, їх радість до життя є саме те, що дає поштовх до пошуку нового, яке завжди можна почерпнути з джерела українського фольклору.

Все це дає майбутнім фахівцям додаткову кваліфікацію модельєра та режисера сучасного шоу.

Всіх, хто любить танець, музику, хто ставить за мету свого життя творче виховання і освіту майбутнього покоління прийомами та засобами хореографічного мистецтва, ми чекаємо в училищі на спеціальності «ХОРЕОГРАФІЯ».

Comments are closed.