Окремі сторінки спортивного життя гуртожитку училища

В середині листопада 2013 року сталася значна подія в гуртожитку училища. Увійшли до експлуатації дві спортивні споруди: зал для ігрових видів спорту та мала гімнастична зала. Початок ремонту приміщень гуртожитку був розпочатий ще навесні 2013 року за ініціативи директора Левченка В.Д. Ремонт проводився своїми і за власний кошт.

Активну участь в обладнанні спортивних приміщень брали викладачі фізвиховання Степаненко С.О., Курилов А.О., Чирва С.Г., співробітники гуртожитку, студенти училища. Директор департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Кузнєцов Д.П. взяв участь у відкритті спортивних споруд 06.11.2013 року, а вже через кілька днів зали заповнили студенти училища, як на заняттях фізфиховання так і на заняттях спортивних секцій.

Студентська рада гуртожитку звертається до всіх бажаючих взяти активну участь у роботі спортивних секцій, зміцнювати своє здоров’я, вести здоровий спосіб життя. Зали трансформуються, як для проведення спортивних так і для інших заходів: вечорів, дискотек, виставок, презентацій тощо.

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.

Comments are closed.