Святкування 45-річчя з дня заснування Харківського училища культури

25 березня 2013 року училище завершило святкувати 45-річчя з дня заснування навчального закладу звітним концертом на сцені малої зали ХНАТОБ.

В залі зібралися випускники різних років, серед них відомі на Харківщині та Україні випускники 1969 року Микола Білодід, який понад 15 років очолював Комінтернівський район м. Харкова та його дружина, теж наша випускниця, заслужений діяч мистецтв України, відомий композитор Юрій Алжнєв, заслужений працівник культури України В’ячеслав Панченко та інші. В залі ветерани нашого навчального закладу, викладачі та студенти.

На свято для привітання та вручення нагород завітали Директор департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Дмитро Павлович Кузнєцов, заступник голови адміністрації Червонозаводського району Євген Миколайович Мошняков та інші. Понад 40 викладачів училища отримали Грамоти голови Харківської обласної державної адміністрації Добкіна М.М., Голови Харківської обласної ради Чернова С.І., Департаменту культури і туризму, Департаменту науки і освіти та інших.

На високому рівні пройшов концерт творчих колективів училища. Практично кожний номер сприймався на «Браво», супроводжувався гучними оплесками. Оркестр народних інструментів, естрадно-духовий оркестр, хор училища показали себе, як професіонали. Щодо танців у виконанні лауреата міжнародних та Всеукраїнських конкурсів ансамблю народного танцю «Закаблуки», можна лише сказати «так тримати», взірець, як і композиція з балету «Кармен-сюіта» у виконанні випускниці училища 2001 року, заслуженої артистки України Клюєвої Ірини.

Завершився концерт хореографічною композицією «Ой гоп, гопака» та піснею «Щастя, добра і любові!» у виконанні випускниці училища 1982 року, народної артистки України Ніни Шестакової.

Дякуємо всім, до нових зустрічей!

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.

Comments are closed.